Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1946 yıllında sektöre ev tekstili ürünleri ticaretiyle başlayan Şimşek Tekstil dış giyime yönelik kumaş üretimine 1994 yıllından itibaren başlamıştır. Kurumumuz 2003 yıllında Adana Organize Sanayi Bölgesinde Kumaş üretim tesisini kurarak faaliyetlerine devam etmektedir.

25.000 metrekare alanda üretim yapan Şimşek Tekstil, yıllık 15 milyon metre Dokuma ve 20 milyon metre Boya & Terbiye üretim kapasitesi ile Şimşek Tekstil, Büküm, Dokuma, Boyama ve Terbiye işlemleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarına kaliteli mamul sunmaktadır.

Şimşek Tekstil, Müşteri profili açısından kendisini orta ve üst segmentinde görmekte ve yeni ürün, rekabetçi fiyat ve daha kısa termin zamanlarıyla Pazar payını büyütmeyi amaçlamaktadır. Şirketin temel hedefi modaya uygun nitelikli ve farklılaştırılmış ürünler üreterek pazara sunmaktır. Şirket iç ve dış pazardaki payını daha da artırarak sürekliliği sağlamak ; Uluslararası pazarda da korunabilir bir büyüme üzerine yoğunlukla konsantre olmaktadır.

Şimşek Tekstil, bu stratejiler doğrultusunda ilerleyerek İç ve Dış pazarda sektörün en önde gelen entegre tekstil kumaş üreticisi ve ihracatçısı olmayı ve lider konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Cumhuriyet Bulvarı No:11 Sarıçam - ADANA