Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1990 yılında Denizli’de kurulan Abalıoğlu Tekstil, 35 Bin  kapalı alan üstünde yılda 10 Bin Ton /yıl iplik üretim kapasitesine sahipken, üretim süreci, Dünya USTER istatistiklerinin en üst değerlerine göre gerçekleştirilmektedir.

2006 yılında uluslar arası alanda rekabet edebilmek için Denizli’deki üretim tesisinin bir bölümünü Mısır’daki yeni tesisine kaydırma kararı alınmıştır. Denizli fabrikada ise katkı payı yüksek, teknik ürünlere yönelmek için Ar-Ge faaliyetlerine özel önem verip gerekli yatırımları yapmıştır.

2006 yılında Mısır İskenderiye’de temelleri atılan CSA Textile Egypt S.A.E. tesisi 2008 yılında üretime geçmiş, 21.01.2009 tarihinde Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen’in katıldığı törenle resmi açılışı yapılmıştır.

Abalıoğlu Holding A.Ş. ve İtalyan Marchi&Fildi SPA’nın %50 – 50 ortaklığının doğan, yenilikçi bir iplik firması olan Filidea’nın ana üretim tesisi Denizli’de iken İtalya’nın Biella Şehrinin Piemonte Bölgesinde ise AR GE merkezinin yanında ayrıca bir iplik boya tesisi de bulunmaktadır.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Firma ile İletişim Kur