Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gelin Tekstil San.Ve Tic.A.ş.

Gelin Tekstil 2003 yılında kurulmuş olup, Tosunoğlu Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tekstil üretim başlangıç tarihi 1986 olan firmamız, kurulduğu günden beri 100% ihracata yönelik olarak çalışmaktadır. Avrupa’nın seçkin firma ve markalarına üretim yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli düzgün servis firmamızın en büyük referansıdır. Kalite bilincimizin tüm çalışanlarımızda yerleşmiş olması, güler yüz ve saygı değişmeyen ana prensiplerimizdir.

Kendi tasarımcı ve modelistlerimizin hazırladığı kreasyon ve koleksiyonlarımızın yanında müşterilerimizden gelen koleksiyonları ve kreasyonları da başarıyla yapabilmekteyiz. Kendi bünyemizde ayrıca nakış desen /tasarım ve nakış makinalarımız da vardır. İstenilen her türlü nakış ve deseni ürünlerimizde kendi makinalarımızda yapabilmekteyiz.

Havlu/bornoz/ev tekstili grubunda bay/bayan/çocuk/bebek gruplarında her türlü kalitede bukle/kadife/wellsoft/gelinsoft/pike/örmetarz kumaşlardan düz/jakarlı/ipliği boyalı kumaşlardan her dizayn ve modelde istenilen kalitede üretimi bu güne kadar sorunsuz yerine getirmenin haklı gururunu ve onurunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de gelin,bu mutluluğumuza ortak olun..

Unutmayın !!!
Mutluluklar paylaştıkça çoğalır,üzüntüler paylaştıkça azalır..
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Akçeşme Mahallesi 2018.sk. No:18 Denizli

Firma ile İletişim Kur