Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sürü Tekstil Konfeksiyon San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Sürü Tekstil ticari faaliyetlerine 1960 yılında Uşak’ta başlamıştır. Birinci kuşağın bilgi ve tecrübelerinin, eğitimli ikinci kuşağa aktarılması ile 2003 yılında ticari faaliyetlerden sanayi faaliyetlerine geçiş yapılmıştır.

2003 yılında Denizli’de dokuma fabrikası kurulmuştur. 13.000 m²  arazi üzerine kurulan 8200 m² kapalı alana sahip fabrika 20 milyon metre üretim kapasitesi sahiptir.

2003 yılında yatırımlar Haşılhane bölümü ve yeni dokuma makineleri ile desteklenmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına hedeflenen zaman ve kalitede cevap verebilmek,  üretimde ilke edindiği kalite ve yenilik anlayışının sürekliliğini sağlayabilmek ve  sahip olunan güven çizgisini korumak için yapılan çalışmalar yeni yatırımlarının göstergesi olmuştur.

Takip eden yıllarda kapalı alanlar arttırılmış, ve 2013 yılında gelişen teknoloji ve sektör dinamizmine hızlı uyum sağlamak adına yeni nesil makine yatırımı yapılmıştır. Yeni makinelerin sahip olduğu teknoloji ile kalite, üretim hız ve kapasitesinde bir adım öne geçilmiştir.

Paralelde kurulan kalite departmanımız ile ürünlerimizde hedeflediğimiz kalite standartlarında, sürekliliğini sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini devam ettirmeye çalışmaktayız. Üretilen bir ürünün; üretim, kalite, depolama ve sevkiyat gibi tüm süreçleri bir barkod (RFID) sistemi ile yönetilmektedir. Bu sayede,  verimlilik, zaman tasarrufu ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflediğimiz çizgiye ulaşmaktayız.

2013 Ekim ayında başlattığımız, 9.600 m² arazi üzerine kurulacak 5.000 m² kapalı alana sahip olan yeni tesisimiz, 2014 Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başlayacaktır. Yeni tesisimizin sahip olacağı klima sistemi, üretim parkur düzenlemesi ve üst teknoloji makineleri sayesinde, üretim hızımızı, kalitemizi ve ürün konumlandırmamızı bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Hacıeyüplü Mahallesi 3123 Sokak No:8 Merkezefendi/Denizli