Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1974 yılında kurulan Oğuz Tekstil, 120.000 mt2 alanda yıllık 30 milyon mt üretim kapasitesi ile, polyester viskon kumaş üretiminde, ülkemizin en büyük üretim kapasitesine sahip entegre tesisidir

Satış ve pazarlama organizasyonu, üretimdeki tecrübesi, maliyet yapısı ve vizyonuyla, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermektedir.

Oğuz Tekstil’in başlıca pazarları Amerika, Rusya ve Avrupa ülkeleridir.

Otuzdan fazla ülkeye ihracat yapan Oğuz Tekstil’in Amerika (New York), Rusya (Moskova), ve Ukrayna (Kharkov )’da satış ofisleri; İspanya (Barcelona & Coruna), Fransa (Paris), Kanada (Montreal), Almanya (Köln), ve İngiltere (Londra)’de acentaları mevcuttur.

2011 yılı itibariyle Oğuz Tekstil’in toplam satışının % 45’i ihracata yönelik olarak gerçekleşmiştir.

Oğuz Tekstil, kendi bünyesinde bulunan tasarım ekibinin yanısıra, müşterilerine farklılıklar sunabilmek amacıyla İtalyan ve İspanyol tasarımcılardan da destek almaktadır.

Oğuz Tekstil servis hızını ve kalite çeşitliliğini arttıracak yeni bir yatırıma daha imza atarak iplik tesisini kurmuştur.

Kuruluşundan itibaren büyüme sürecinde olan Oğuz Tekstil, istihdam olanakları yaratarak bölge ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Hacı Sabancı OSB 25. Cad. No:4 Yakapınar - Adana

Telefon: