Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kartal Halı, üretimine ve uluslararası ticaretine 1985 yılında başlamıştır. Bu süreçten itibaren firmamız hem fiziki hem de teknik donanım olarak hızlı bir şekilde teknolojiyi takip ederek üretimine devam etmiştir.

Toplamda 50.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız sektörün çok önemli bir üreticisidir.

Üretimimiz hammadde menşei olarak P.P. BCF, Heat-Set,Frize, Shaggy, akrilik ve viscon’dan üretim olan parça ve duvardan duvara halılardır. Firmamız parça halı üretimin de yıllık kapasite olarak 10.000.000 m2 dir. P.P. iplik üretimimiz yıllık olarak 13.000 ton dur.

Üretim akışı olarak, kendi üretim iplikleriyle , sahip olduğu modern teknik donanımlarıyla en üst düzeyde parça halı ve duvardan duvara halının yapılmasında her türlü geleneksel ve modern makine teçhizatıyla mevcut dokuma sisteminin en iyi şekilde kullanarak , makine halısı sektöründe haklı yerini almıştır.

Bütün bu birleşimler sonucu kendi yapısına uygun modern donanımlı üretim, iplikten dokumaya, oymadan halı tıraşına kadarki her aşamayı takip ve kontrolünü alanın da en iyi kişiler tarafından yapılmasıdır. Bunların üretim sırasında kalitemizi en üst düzeye çıkartacak teknolojileri kullanarak en hızlı şekilde müşterimize bunu kalitede ve rekabette yansıtarak müşterilerimize Kartal Halı ile çalışmanın farkını gösteriyoruz. Tüm bu nedenler başarımızın ve sektöre yön veren bir üretici ve ihracatçı firma olmamızda çok önemli etkendir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

4. Organize Sanayi Bölgesi Başpınar/ Gaziantep