Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yalçın Global Tekstil İnş.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  • Sürekli büyüyen dünya pazarındaki müşterilerine ev tekstil sektöründe hizmet veren ve ihracat yapan bir firma olarak kuruldu.
    Yüksek deneyime sahip olan bir ekip tarafından İstanbul, Denizli, Almanya bölgesinde ev tekstili üretim ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

 

  • Kısa zamanda müşteri portföyünü genişleten firmamız müşterilerine daha iyi hizmet vermek için ev tekstil sektöründe yatırımlarına ağırlık verdi.

 

  • Bu sayede firmamız müşterilerine istedikleri her türlü ürün ya da hizmeti yüksek bir kalite ve profesyonellik ile sağlayarak, mükemmel hizmet verebilir konuma geldi.

 

  • YALÇIN GLOBAL Amerika, Kanada, İngiltere, Rusya, Arap Ülkeleri, Almanya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine her ay büyük miktarlarda Tekstil ürünlerinin üretimini ve ihracatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yatırımlarına Almanya ‘’Northeim’’ şehrinde devam etmiş ve İmtexpro olarak Almanya ve Avrupa Ülkeleri’ne daha hızlı hizmet vermek için yatırımlarını bu yönde yapmıştır. İmtexpro üretim, hizmet ve ihracat konusunda Almanya ve Avrupa bölgesine hizmet vermektedir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Saraylar Mahallesi 464.Sk. No:1 Kat:7 Merkezefendi/Denizli

Firma ile İletişim Kur