Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

RAD Tekstil sentetik çuval ve branda sektöründe faaliyet gösteren bir sanayi kuruluşudur. Dünya’ daki en yüksek teknolojiyle kalite standartlarında üretim yapan, profesyonel üretim anlayışına sahiptir. Kalitesi ile ismini ülke’ye ve Dünya’ ya duyurmuştur.

RAD Tekstil 30.000 m2′ si kapalı olmak üzere 110.000 m2′ lik alan üzerine kurulu, tesislerinde 500 kişilik işletme ekibi, prosesin her aşamasında görev alan mühendis ve uzman kadrosu, yıllık 20.000 ton hammadde tüketerek sentetik çuval ve branda sektöründe faaliyet gösteren sanayi kuruluşudur.

RAD Tekstil, ileri teknoloji ürünleri ile donatılmış üretim hattı, hizmet anlayışı ve kalite sistemi ile müşrerilerine farklılık yaratır. Tecrübesi ve son teknolojilerin bileşimi ile RAD Tekstil, müşteri istek ve beklentilerini mükammel biçimde karşılayacak en kaliteli kumaşı ve çuvalı üretir.

Üretim hattımızda;
– 30 cm’den 135 cm’ye kadar her ende;
– 40 cm’den 250 cm’ye kadar her boyda;
standart PP Çuval.
Ve bunlara ek olarak;
– 270 cm ene kadar;
– Açık en kumaş
üretimi gerçekleşmektedir.

RAD Tekstil bünyesinde üretimi yapılan tüm mamüller, hammaddeden nihayi ürün kısmına kadar olan üretim programı çerçevesinde, labaratuvarlarında konusunda uzman personelleri tarafından teste tabi tutulur ve üretim kalitesinin daima en üst seviyede olması sağlanır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

4.O.S.B. Vali Lütfullah Bilgin Bulvarı No:14 Şehitkamil/Gaziantep