Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KUR ŞİRKETLER GRUBU’nun ilk temelleri 1984 yılında Durmuş İşsever tarafından atılmış ve KURSAN  faaliyetine sentetik dokuma kumaş ve çuval sektöründe üretim yaparak başlamıştır.

Ülkesine ve çalışanlarına fayda sağlamayı amaçlayan KURSAN, sistemini sürekli yenilemeye ve iyileştirmeye yönelik şirket kültürünü yaratarak, teknolojide değişimi ve gelişimi izleyerek, yeni yatırımlar, yeni alanlar belirleyerek pazarda etkin pay sahibi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

2003 yılı itibariyle %40 kapasite artırımına giderek Ortadoğu’nun en tecrübeli ve en büyük kapasiteye sahip kuruluşu konumuna gelmiştir.Yıllık çuval üretimi 216.000.000 adettir.

2003 Haziran itibariyle şirketimiz Marmara ve Trakya bölgelerindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok daha kısa sürede cevap verebilmek amacıyla İstanbul Ofisimizi müşterilerimizin hizmetine sunduk.

2004 yılı itibariyle KURSAN, çok daha geniş bir ürün potföyü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Polipropilen Kontinü Multifilament iplik( CF) ve Bigbag üretimine başladı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Vali Muammer Güler Bulv 3. Organize Sanayi Böl. No:35, 27120 Şehitkamil/Gaziantep