Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kocaer Tekstil San.Ve Tic.A.ş.

KOCAER GRUP, 500 milyon $’ın üzerinde cirosu ve 2000’e yakın çalışanı ile demir çelik, tekstil, perakende mağazacılık, otomotiv, nakliye, dış ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük 100 şirketi arasında yer almaktadır.

Kocaer grubunun başlangıcı 1960 lı yıllarda Demir Çelik Sektörü ile başlamıştır. 1996 yılında 2. Fabrikasını 2008 yılında 3. Fabrikasını İzmir/Aliağa bölgesinde kurup devreye almıştır. Faaliyetlerini 270.000 m2 lik alan içerinde sürdürmektedir. 2014 yılı itibarı kendi sektöründe lider konumundadır. Kocaer Haddecilik, İstanbul Sanayi Odası ( ISO ) ve Türkiye İhracatçılar Meclisinin ( TİM ) açıklamış olduğu en büyük firmalar sıralamasında ilk 100 sanayi ve ilk 100 İhracatçı  firmalar arasında yer almaktadır.

Kocaer Tekstil, havlu, bornoz, nevresim üretmekte olan ve üretiminin tamamını ihraç eden bir firmadır. Denizli’deki ilk fabrikası 1996 yılında, ikinci fabrikasını 2014 yılında faaliyete geçirmiştir. 80.000 m2 lik alan içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyaca tanınmış markaların onay verdiği Fabrikalarında üretimlerini yapmaktadır. Bu markalardan bazılar şunlardır; Lands’ End, Victoria’s Secret, DKNY, Nautica vb.

CHAKRA, Yurt içinde tamamı kendisine ait 35 mağazası bulunan, Kocaer Tekstil’in Ev Tekstilinin, perakende mağazacılık sektöründe tanınmış markasıdır. Ev-banyo tekstili, kişisel bakım, kozmetik ve aksesuar ürünlerini direkt ve online olarak satmaktadır. CHAKRA, bambu liflerinden üretilen ürünleri, şık tasarımı, yüksek kalitesi olan mağaza konseptine sahiptir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Organize Sanayi Bölgesi İbrahim Çallı Caddesi Denizli

Firma ile İletişim Kur