Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1978 yılında konfeksiyon imalatı için beş kardeş tarafından kurulan KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ TİCARET LTD STİ, kısa sürede Gaziantep’te konfeksiyon sektöründe çalışkanlığıyla başarılı bir firma olmuş ve Türkiye’nin her tarafındaki müşterileri ile bölgede bilinen bir firma haline gelmiştir.

1980 ve 90’lı yıllarda tekstil sektöründe meydana gelen endüstriyel gelişmeleri takiben konfeksiyon imalatı yapan firma, sektör içindeki tecrübeleri ve yapılan fizibilite çalışmaları ile örgü kumaş tesisi kurma kararı almıştır. Başpınar Organize Sanayi Bölgesinde, inşaasına 1995 yılında başlanan, 5000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 11000 m2’lik alan üzerine kurulan üretim tesisi, 5 tonluk boya kapasitesi ile 1998 yılında üretime başlamıştır.

Sektördeki yenilikçi anlayışı, ticari tecrübesi ve çalışkanlığı ile sanayi üretimine kısa sürede entegre olan firma 1999 yılında bünyesine 5 adet örgü makinesi de alarak boya ve örgü tesisi haline gelmiştir. Boya ve örgü sektöründeki teknolojik gelişmelere paralel olarak 2001, 2003, 2008 ve 2011 yıllarında çeşitli makineleri işletmesine katarak kapasitesini arttırmış ve bugünlere gelmiştir.

Bugün KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ günlük 15 tonluk örgü kumaş boyama kapasitesi ve 32 adet örgü makinası ile sektörün güçlü firmaları arasında yer almaktadır. Yıllara uzanan tecrübesi, takım oyununa inanması, ticarette göstermiş olduğu dürüstlüğü ve üretimde kaliteyi esas alması firmanın pazardaki rekabet gücüne güç katmıştır.

KARDEŞLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ yüksek kalite anlayışıyla örgü tesislerinde kaliteli ipliklerden büyük bir titizlikle kumaş üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimden çıkan ham kumaşlar kalite kontrol ünitelerinde büyük bir dikkatle kontrol edilmektedir. Örgü kumaş üretiminde interlok, süprem, lacost, iki iplik, üç iplik gibi klasik kumaş üretiminin yanı sıra fantezi örgü kumaş üreterek müşterilerine alternatif kumaşlar sunmaktadır. Teknolojinin son sistem imkanlarına sahip laboratuarları, boya tesisi ve kalifiye insan gücü sayesinde her gün binlerce metre kumaşı tesislerinde özenle boyamaktadır.

KARDESLER KONFEKSİYON BOYA VE ÖRME SANAYİ’nde örülen her kumaş “EKO-TEKS Standart 100” boya standartlarında boyanmaktadır. Yurt içinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firma, dış pazarlarda da kalitesi ile bir çok müşterisine hizmet vermektedir. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracatı bulunan firma yarınlara güçlü ve emin adımlarla yürümektedir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

4. Organize Sanayi Bölgesi 83418. Cad. No:22 Başpınar/Şehitkamil/Gaziantep