Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gardenya Tekstil Konfeksiyon San.Tic.Ltd.Şti.

1998 yılında kurulan Gardenya, tekstil sektöründe tasarım, ar-ge, tedarik ve üretim alanlarında servis sağlayan, müşterilerine paket çözümler geliştiren bir firmadır.
İş hayatında hız ve kalitenin hayatta kalmak için birincil şart olduğu günümüzde Gardenya Tekstil, müsterilerine ihtiyaçlarının bir adım ötesini sunar.
Avrupa, Kanada, Avustralya, Amerika pazarlarında tanınmış marka, mağaza grupları, toptancılara hizmet veren Gardenya; yaratıcı, dinamik ekibi, sektördeki tecrübesi ve müşteri odaklı yapısı ile vazgeçilmez bir iş ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Uluslararası bir firma olarak Gardenya Tekstil, Türkiye ofisi dışında Avustralya ofisi ile de pazarlama,kaynak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.
Türkiye’deki üreticilerinin yanısıra Pacific Çin, Tayland ve Hindistan daki ekipleri ile de ürün geliştirme, üretim ve kalite kontrol takiplerini ve bilgi akısını yürüten Gardenya Tekstil, müşterilerine geniş bir üretici portfolyosu sunabilmektedir.
Londra, Paris, Newyork ve Türkiye’deki tasarım ekipleri ile hızlı moda ve mass tüketime uygun projeler geliştiren Gardenya, dünyanın dört bir yanında ürettirip takip ettiği ürünleri Avrupa, Kanada, Avustrulya ve Amerika’daki müşterilerine ulaştırmaktadır.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Çamlaraltı Mahallesi 6015.sk. No:8 Denizli

Firma ile İletişim Kur