Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı’na katılan Denizli firmalarını yalnız bırakmadı.

Denizli’nin ev tekstili ürünlerini sergileyen 68 Denizli firması Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı’nda stand açtı. Uluslararası fuardaki ihracatçı firmaların stantlarını Başkan Yardımcısı Salih Sarıkaya, DTO Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Milletvekili Şahin Tin ile birlikte gezen Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, gördükleri ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Fuarın Denizli’nin lokomotif sektörü konumundaki tekstilin yeni ürünlerinin tanıtımı ve pazarlanması açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Erdoğan, “Burada gördük ki, ürünlerin alıcıların beğenisine sunulduğu Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı’ndaki stantlarımız da büyük beğeni topladı. Heimtextil’de yerini alan ihracatçı firmalarımızın çalışanlarının, binlerce yıllık bir geçmiş ve tecrübeye dayanan doğal birikimden esinlenerek ortaya çıkardıkları eşsiz ürünleriyle, şehrimizin tekstilin anavatanı olduğunu fuara gelenlerin zihnine nakşetmesinden büyük onur duyduk. Denizli’nin vitrini konumundaki ihracatçı firmalarımızın bu yıla özel yeni ürünleri, şehrimizin moda ve tasarım merkezi olma yolunda attığı önemli adımlardan biridir” diye konuştu.

Türk ihracatçısının 2017’de hızla artan bir ivme yakaladığını ve bunu bu yıla taşıyacağından en ufak şüphesinin bulunmadığını belirten Uğur Erdoğan, “Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin tanıdığı imkan ve desteğiyle, ülkenin ekonomi ve ihracatı söz konusu olduğunda sayılan ilk 10 il arasındaki yerini sağlamlaştıran Denizli, 2018’de çok daha güzel işlerin altına imza atacaktır. Sanayicisi, üreticisi ve ticaret erbabı, hükümetin sağladığı ve sürdüreceği destek ve teşvikleri karşılıksız bırakmayacak, başarısına başarı katmaya devam edecektir” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Yer: Frankfurt, Almanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…