Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Perapost Dergisi ve CRIF araştırma şirketi tarafından yapılan, Türkiye’nin en büyük 100 perakende şirketinin belirlendiği “Türkiye’nin 100 perakende şirketi” listesi yayınlandı. BIST’te işlem görmeyen firmalar için şirketin kendi beyanları ya da web sayfalarında açıklamış oldukları finansal tablolardan, BIST firmaları için ise kamuoyuna açıklanan finansal verilerden derlenerek hazırlanan listede yer alan 100 şirketten 4’ü Evteks katılımcılarından oluşuyor.
Özdilek, Taç-Linens, Karaca ve Sarar açıklanan listede ilk 100 firma arasına girdiler. Türkiye ev tekstil endüstrisinin markalaşma ve pazarlama konusundaki en büyük kazancı EVTEKS Fuarı’na da katılım gerçekleştirecek olan Özdilek, Taç-Linens, Karaca ve Sarar ‘la birlikte sektörün diğer öncü markaları da fuarda yeni ve seçkin ürünleri ile göz dolduracak.
Dünyanın dört bir yanından ev tekstiliyle ilgili yüzlerce firmanın katıldığı Evteks fuarı CNR Expo Yeşilköy’de 16-20 Mayıs 2017 kapılarını açacak. Ev tekstilindeki trendlerin, en yeni tasarımların ve ürünlerin sergileneceği uluslararası fuar 1,5 milyon yabancı ziyaretçi potansiyeline sadece 3 saat mesafede yer alıyor.
TETSİAD ve CNR Fuarcılık kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen, dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS, bu yıl 16-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin ajandasında yer alan EVTEKS – 23. Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy’de, yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak.
Fuar Alanı İletişim Bilgileri:
Telefon: +90 212 465 74 74
Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Yer: CNR Expo Fuar Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…