Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yastıkçı Tekstil Nakış San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Şirket grubumuzun ilk üyesi olan Yastıkçı Koll. Şti. 1952 yılında Denizli’nin ilçesi olan tekstil kentimiz Babadağ’da kurulmuştur. Çarşaf alım- satımıyla başlayan ticaret hayatımızda 1980’li yıllardan sonra manifatura ve çeyiz grubuyla ürün yelpazemizi ve kapasitemizi arttırarak bu günlere geldik. 1990 yılında nakış makineleri ile farklı bir sektöre adım atan Yastıkçı Nakış Ltd. Şti. ihracatçı firmalara nakış yaparak ayda 380.000 adet kapasite ile piyasalarda yastıkçı titizliği ve kalitesiyle hizmet vermeye başlamıştır. 3600 metrekare kapalı alan içinde son model makinelerimiz ve 100’e yakın özverili çalışan personelimiz ile Denizli ihracatına kalitemizden ödün vermeden çalışmaktayız.
 
2003 yılında kurulan Yastıkçı Çeyiz Konf. Paz. Ltd. Şti.’miz kendi markamız olan MARİBOR adı altında, (yatak örtüsü, nevresim ve pike takımları- havlu ve bornoz setleri) üretimini yapıp tüm Türkiye geneline pazarlamaktayız. Pikeyi ilmik ilmik dokuyan, tabiatın en güzel renklerini pikeye nakşeden, birbirinden çarpıcı desenleri titizlikle seçip siz müşterilerimizin zevklerine sunmaktayız.
 
Ev tekstil sektöründe ürün çeşitliliğini artırmak ve geliştirmek en büyük hedefimizdir. Sınırsız desen zenginliği ve yüksek kalite standartlarını, uygun fiyat politikası ile buluşturan MARİBOR marka ürünlerimiz, sürekliliği ve kalıcılığı ile evinizin yeni rengi olacaktır. Kalitemizden ödün vermeden hedeflerimizi büyütüyor ve müşterilerimizin beğenisi doğrultusunda büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Akçeşme Mahallesi Bozburun Caddesi No:16 Denizli

Firma ile İletişim Kur