Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yasemin Çetin FY Moda Hazır Giyim Tekstil

Vizyonumuz;
Üretimden, pazar beklentilerine kadar her aşamada müşterilerimizin ne istediklerini iyi anlayabilen, yenilikçi, araştırmacı, disiplinli, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi bir iş anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünya dış giyim ve moda pazarında değişen talepler doğrultusunda istikrarlı ve kaliteli üretim politikası ile güvenli bir şekilde müşterilerimizle ilişkilerimizi sürdürme gayreti içindeyiz.

Misyonumuz;
İnsan ve çevre dostu ürün üretmektir. Üretimin her noktasındaki tek düşüncemiz “ürünleri alacak en son kişi olsak bu ürün için ne düşünürüz ?”

Kalite Politikamız;
Artan ve sürekli değişen ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılayabilmek ve bunun bir adım ötesine geçebilmektir. Bütün üretim proseslerimizde sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak yüksek verimlilik ve kaliteye ulaşmak, ilk defasında ve hatasız üretim yaparak zamanında teslimat yapmak bizim için çok önemlidir…

Kapasitemiz;

Üretim kapasitemiz 1.500 m2. kapalı alanda aylık 60.000 adet olarak gerçekleşmektedir. Üretimimizin %90’ını İtalya, Almanya, Portekiz, İspanya, Danimarka ve Rusya gibi ülkelere ihraç ediyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Akçeşme Mahallesi Gümüşler Bulvarı No:65 Kat:2 Merkezefendi/Denizli

Firma ile İletişim Kur