Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Uspar Tekstil San.Ve Tic.A.ş.

Ülke ekonomisine önemli katkıda bulunan,topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde,sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan,teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun,çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak,çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta,sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek,verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak,geleceğimizi güven altına almak,tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimini yaşam şekli

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Uspar Tekstil San. Tic. A.Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Organize Sanayi Bölgesi Nevzat Koru Caddesi No:46 Merkezefendi/Denizli

Firma ile İletişim Kur