Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1996 yılında kurulan Ova Tekstil 6 adet Sulzer marka dokuma tezgahı ile faaliyetine başlamış ve şu anda Adana’nın en büyük 10 dokuma fabrikasından biri olmuştur.

2002 yılında Adana Organize Sanayi bölgesine taşınan Ova Tekstil. Adana OSB’nin iplik, büküm, boya-apre firmalarına olan yakınlığının getirdiği avantajları en iyi şekilde kullanarak sektörde tercih edilir bir firma haline gelmiştir.

Türkiyenin en büyük tekstil firmalarına fason dokuma imalatı gerçekleştirmiş ve ürettiğimiz ürünler dünyanın en önde gelen markaların vitrinlerini süslemiştir.

Günlük kapasitesi 10.000 metre olan 32 Adet son teknoloji Picanol marka makinalarımızla, 2010 yılında faaliyete geçirdiğimiz “kilimalı salonumuzla”, “Konik çözgümüzle” ve “kalite kontrol sehpamızla” müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamıştır.

Poly Viscon’dan Pamukluya, Ketenden Kadifeye “her türden ham bez” üretimi yapabilen Ova Tekstil, gerek alt yapısı, gerek tecrübesi, gerekse deneyimli kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti verebilmeyi taahhüüt etmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi OSB Toros Caddesi No:4 Adana