Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

OR-AL Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1972 yılında Naylon Bayan çorapları üretmek üzere kurulmuş bir tesis olup, daha sonra üretim ağına Pamuklu Çorapları da eklemiş bir aile şirketidir.

OR-AL üretim tesisleri, tüm iplik üretiminin yer aldığı, sanayinin yoğun olduğu Gaziantep’te bulunmaktadır. Firma, İstanbul toptan mağazasında ve Gaziantep mağazasında yurtiçi satışlarını yapmakla birlikte, ayrıca ticaretin merkezi olan İstanbul’da yurtdışı satış işlemlerinin yapıldığı ofis ve showroom’u ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugün OR-AL, Koleksiyon oluşturmadan üretime, yurtiçi piyasadan dünya pazarlarına kadar satış servisleri sağlayan entegre naylon çorap üretimini gerçekleştiren bir firma haline gelmiştir. Günümüzde OR-AL ürünleri iç piyasada OR-AL ve BELLA CALZE olmak üzere iki markayla pazarlanmaktadır.

En son gelişmeleri ve desenleri takip eden firma, ürünleri ile müşteri memnuniyetini kazanmak üzere, kendi bünyesindeki ekibi ile her sezon modaya uygun renk ve desenlerden oluşan koleksiyonunu hazırlamakta, ürün çekimleri ile kataloglarını hazırlayıp müşterilerine ulaştırmakatadır.

Üretimindeki esneklik nedeniyle müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef haline getiren firma; sipariş onayından mal teslim aşamasına kadar müşterilerine üstün kalitede servis vermektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrolleri yapılmakta ve böylelikle her bir ürünün en üst kalite standardına ulaşması sağlanmaktadır.

Şirketin misyonu, modadaki değişimleri ve gelişmeleri takip ederek kendi ekibi tarafından yaratılan ürünlerle müşteri taleplerine zamanında cevap verebilmektir. Şirketin vizyonu, müşterilerine sürekli aynı kalitede ürün sağlayarak piyasadaki tanınırlığını arttırmak. Firmanın öncelikli amacı müşteri memnuniyetidir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Organize Sanayi Bölgesi 83120 Nolu Cadde No:6 Şehitkamil / Gaziantep