Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Onimpeks Tekstil İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Onimpeks Tekstil Tarım İç ve Diş Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin Denizli ilinde 4.500 m² lik alan üzerine kurulmuş, iş hayatına ithal ve yerli iplik alım satımıyla başlamıştır. Bugün şirket ticaret hacmini yıllık 10.000.000 dolara çıkarmıştır.
ONIMPEKS en iyi ürünü üretir, oluşturur ve en cazip fiyatlarla toptan ve perakende olarak sipariş edenlere teslim eder.
Bizler gerek tedarik zincirini yönetme sorumluluğumuzla gerek  müşteri ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda sağlama yükümlülüğünü cazip fiyatlarla, kaliteyle ve güvenilir teslimatla gerçekleştirerek müşterilerimize değer vermekteyiz.
ONIMPEKS deneyimli kadrosu, piyasa bilgisi, kendine has kuralları, lojistik bölümleriyle, en iyisini üretme bilinciyle ve zamanında teslimatla tekstil sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahiptir.
Geniş çaplı ağımızı derin tecrübemizi, piyasa bilgimizi ve ileri teknolojimizi değişmekte olan müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde geliştirmekteyiz ve ürün trendlerimiz, müşteri hizmetlerimiz, sağlayıcı ağımız ve işlem yeteneğimiz rakipsizdir.
İşimiz zamanımızın yüksek değerlerini inşaa etmek, düsturumuz topyekün tedarik zincirinin ve toplumsal ilişkilerin devamlılığını sağlamaktır. Dünya çapındaki ağımız, finansal gücümüz ve değişimdeki liderliğimiz devam eden başarımız ve gelecekteki gelişimimizin temellerini oluşturmaktadır.
Dünya çapındaki yenilikleri takip eden, teknik kalite işini yenileyen ve geliştiren bir şirketiz.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Kale Mahallesi 286.Sk. No:6/A Pamukkale/Denizli

Firma ile İletişim Kur