Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Makroteks Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.

1993 yılında kurulan MAKROTEKS,kuruluşundan bu yana Türkiye’nin ev tekstili sektöründe yüksek kaliteli lider firmalardan biridir. Son teknoloji cihaz ve makinelere sahip olan MAKROTEKS kendi üretim departmanları olan;dokuma,kesim,dikiş,nakış ve paketleme faaliyetleriyle; bornoz,kumaş,çarşaf, ve otel tekstili için üretim alanını genişletmiştir.

MAKROTEKS’in hedefleri arasında; yüksek kalite,yenilik,hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. MAKROTEKS bunları başarmak için yenilenen teknolojilere yatırım yaparak,kapasitesini ve üretim esnekliğini arttırmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda,daha düşük maliyetlerle üretim ölçekleri optimize etmek için kendi ürünlerinin nihai kalitesi üzerinde denetimin arttırmak adına dikey ve yatay büyümeyi takip etmiştir. Bu strateji, MAKROTEKS’in ekonomikçalkantılara ve durgunluğa karşı kârlılığını korumasını sağlamıştır.

 

MAKROTEKS fabrika ve işletme içinde çevre sorunlarını çözmek içinkararlıdır. MAKROTEKS olarak biliriz ki; insana saygı önce çevreye saygı duymakla başlar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Akhan Mahallesi 173.Sk. No:4 Merkezefendi/Denizli

Firma ile İletişim Kur