Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hanka Kimya Tekstil Nakliyat San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Hanka Kimya Tekstil Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında faaliyete başladığı kimya sektöründe bugün sektörün öncü firmalarından biri konumundadır. Denizli ile başlayan ticari faaliyetlerimiz İstanbul, İzmir, Bursa, Aydın, Balıkesir, Antalya, Afyon, Uşak, Tekirdağ, Kayseri ve Muğla gibi daha bir çok şehirle Türkiye’nin dört bir yanında devam etmektedir. Kendi bünyemizdeki karayolu tankerlerimizle ve uzman personelimizle hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımızla aynı zamanda dileyen müşterilerimize ürün temininin de dışında nakliye hizmeti de sağlamaktayız.

Temel misyonumuz; müşterilerimizin kimyasal ihtiyaçlarının zamanında ve en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla temini sağlamak, dürüstlük ve güleryüzdür. Bu temel misyonumuz ile kuruluşumuzdan bugünümüze baktığımızda siz değerli müşterilerimizin bizi sektörün lider firmalarından biri yapmasının haklı gururunu yaşamaktayız.

Kullanıcıların kimyasal sektöründe güvenilir ve kesintisiz desteğe sahip tedarikçilere ihtiyacı vardır.

Hanka Kimya Tekstil Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. tam bu noktada gelişen teknolojiyi kullanarak, müşterileri için önemli olan kimyasal madde teminini, gereken zaman ve yerde, sorunsuz bir şekilde sağlamaktadır. Faaliyet alanı tamamen kimyasal maddelerin satış ve pazarlaması olan şirket kurulduğu günden beri yaptığı çalışmalarla konusunda lider ve deneyimli bir kuruluş olmuştur. Bazı ürünlerde üretimimiz de mevcuttur.

Hanka Kimya Tekstil Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetine çok önem veren bir anlayışı benimseyerek sektöründe örnek bir firma olarak büyümeye devam etmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

Şahinler Köyü Pınarkent Denizli

Firma ile İletişim Kur