Map Ara

Map Search

0.1 km
Ara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1992 yılında M. Ziya Helvacıkara tarafından kurulan Erk Dar Tekstil, uzun süre Ünaldı Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösterdikten sonra büyümenin sürdürülerek kurumsallaşmanın tamamlanması amacıyla 2008 yılında Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisine taşınmıştır.

Başlangıçta sadece 3 adet tezgah ile işe başlayan firmamız, günümüzde 41 dokuma ve örme tezgahı ile aylık milyonlarca metre ürün dokuma kapasitesine ulaşmış, ayrıca faaliyete geçirdiği terbiye, fikse, boya ve baskı birimleri ile entegre bir tesis olarak ürün çeşitliliğini maksimum seviyeye çıkarmıştır.

Tekstil-konfeksiyon, çanta, ayakkabı, otomotiv, iş güvenliği, çadır, branda-sera gibi farklı iş kollarında faaliyet gösteren müşterilerine yönelik çözümler üreten firmamız hayata geçirdiği Ar-Ge projeleri ile paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer oluşturmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren uyguladığı; kaliteli üretim, yenilikçilik ile dürüst ticaret ilkeleri çerçevesinde müşteri ve tedarikçilerinin güvenini kazanan Erk Dar Tekstil, yükselen başarı grafiğini sürdürmeye kararlıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adres

Adresimiz:

2. Organize Sanayi Bölgesi 83229 Nolu Cd. No: 11 Şehitkamil - Gaziantep