Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

EGE TMF / 1. Ege Tekstil, Konfeksiyon Makinaları, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı 22-25 Mart 2017 tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesine ailt Kültür ve Fuar alanında (Egs Park Fuar Alanı ) düzenlenecektir.

4 gün sürecek fuarda kentte üretimi yapılan ürün gruplarına yönelik teknolojiler sergilenecektir.

Başlıca sergilenecek ürünler arasında Tekstil Boya ve Terbiye Makinaları, Dokuma ve Örgü Makinaları ile bu makinalara ait yan sanayi ürünleri, İplik ve Elyaf Ürünleri, Evtekstili ve Havlu-Bornoz Üretiminde kullanılan İplikler, Tekstil Kimyasalları ve Baskı Mürekkepleri, Dijital Tekstil Baskı Makinaları, Konfesiyon Makinaları ve bu makinalara ait yan sanayi yer almaktadır.

​Toplamda 1000 metre kare alandan oluşan Egs Park fuar alanında düzenlenecek olan fuar Denizli başta olmak üzere Uşak, Isparta, Burdur, Aydın ve İzmir’de yer alan yüzlerce işletmeyi bir araya getirecektir. Son yıllarda bölgede artan yatırımlara teknolojik olarak ışık tutacak olan Ege Tmf Fuarı yerli ve yabancı makine ve yan sanayi üreticisine ev sahipliği yapacaktır.

Fuara Katılacak Firmalardan Bazıları : Dilmak Makina , Elteksmak Makina, Ron Kimya,Gündüzoğlu Hırdavat, Asil Makina, Batumak Makina, BTC Bilgi Teknolojileri, CFA  Tekstil, CihanMak Makina, Bonas, Cosmo Kimya, DBS Tekstil, Demsan Makina, Desan Makina, DNZ İplik Tekstil, Effe Endüstriyel , Ekotek Tekstil Makina, GCM Grup gibi yaklaşık 90-100 civarında firma katılması planmaktadır.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…